Serwis ogłoszeń weselnych - Alewesele.pl

Zgłoś błąd / sugestię

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd techniczny lub masz jakąś sugestię dotyczącą poprawy funkcjonalności systemu ogłoszeń prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą poniższego formularza. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
(*)
(*)
(*)

Moje konto

Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się

Informacje ogólne

Alewesele.pl to nowoczesny i profesjonalny portal skupiający firmy z branży weselnej. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy firmy posegregowane według kategorii i miast. Oprócz sal weselnych, czy ofert fotografów ślubnych znajdziecie Państwo u nas także firmy zajmujące się organizacją ślubów i wesel, czy przygotowywaniem dekoracji ślubnych.

Dzięki Alewesele .pl znalezienie sali weselnej, samochodu do ślubu czy fotografa nie będzie już dla Was żadnym problem.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu wybór ogłoszenia, oddajemy do dyspozycji Schowek ogłoszeń znajdujący się w panelu użytkownika. Podczas przeglądania ogłoszeń można skorzystać z opcji Dodaj do schowka w celu zebrania wszystkich interesujących nas ogłoszeń w jednym miejscu i móc powrócić do nich w każdej chwili.

Przy każdym ogłoszeniu można zobaczyć rónież mapkę dojazdową oraz opinie na temat danego miejsca czy firmy.

Portal posiada także moduł Ostatnich opinii, dzięki któremu można w wygodny i szybki sposób obejrzeć ogłoszenia polecane przez zadowolonych użytkowników. Obsługa Alewesele.pl moderuje opinie na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że będą one konkretne i rzeczowe.

Interesującym miejscem na portalu jest dział Ranking Top10. Przedstawia on dziesięć najlepiej ocenianych ogłoszeń. Zachęcamy do śledzenia tego działu na bieżąco, ponieważ zachodzi w nim duża rotacja i na pewno każdy będzie mógł wypatrzeć coś interesującego dla siebie.

Kładziemy duży nacisk, aby nasi użytkownicy mieli zapewnioną wysokiej jakości pomoc techniczną. Korzystając z funkcji Masz problem? Wyślij wiadomość do pomocy technicznej oraz Zgłoś błąd / sugestię możecie zgłaszać nam problemy z funkcjonowaniem portalu – staramy się rozwiązywać jak najszybciej.

Chcielibyśmy, aby portal Alewesele.pl zaspokoił w pełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z wszystkich opcji, jakie oferujemy oraz do aktywnego brania udziału w rozwoju Alewesele.pl

Facebook

Kontakt z obsługą techniczną

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Napisz wiadomość do konsultantów wsparcia technicznego portalu, a oni postarają się rozwiązać w jak najkrótszym czasie Twój problem.
(*)
(*)