Serwis ogłoszeń weselnych - Alewesele.pl

Zgłoś błąd / sugestię

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd techniczny lub masz jakąś sugestię dotyczącą poprawy funkcjonalności systemu ogłoszeń prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą poniższego formularza. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
(*)
(*)
(*)

Moje konto

Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się

Jak to działa?

Przygodę z ogłoszeniem swojej oferty w portalu Alewesele.pl należy rozpocząć od Zarejestrowania się. W tym celu wypełnij formularz i poczekaj na e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji konta możesz przystąpić do dalszych kroków. Cały proces rejestracji nie powinien zająć Ci dłużej niż kilka minut. Podczas zakładania konta na naszym portalu nie wymagamy od Ciebie żadnych danych osobowych - w zupełności wystarczy nam adres e-mail, login oraz Twoje miasto. Rejestracja w portalu jest darmowa.

Zarejestrowany użytkownik, po aktywacji konta uzyskuje dostęp do panelu. Po zalogowaniu można przystąpić do dodawania ogłoszenia. Aby przejść ten krok będziesz musiał: wybrać kategorię ogłoszenia, wybrać województwo i miasto, podać tytuł ogłoszenia, cenę usługi (opcjonalnie), numer telefonu, adres Twojej strony www (opcjonalnie), e-mail (opcjonalnie). Następnym krokiem podczas dodawania ogłoszenia będzie podanie jego treści w opisie krótkim (wyświetlanym na liście ogłoszeń) oraz opisie długim (wyświetlanym w szczegółach Twojego ogłoszenia). Będziesz mógł również podać dokładny adres Twojej firmy/miejsca świadczenia usług. Bardzo ciekawą funkcjonalnością naszego serwisu jest możliwość dokładnego zaznaczenia na mapie miejsca, gdzie znajduje się Twoja firma. Na zakończenie do swojego ogłoszenia możesz dodać do 10 zdjęć. Im ciekawiej i dokładniej opiszesz oferowane przez Ciebie usługi, tym większa szansa, że Twoim ogłoszeniem zainteresują się odwiedzający nasz serwis, czyli Twoi potencjalni klienci.

Po prawidłowo dodanym ogłoszeniu następuje czas na weryfikację konta. Obsługa portalu sprawdza ogłoszenie pod kątem poprawności wypełnionych danych, oraz występowania treści zakazanych (rasistowskich, obrażających uczucia religijne, pedofilskich i innych treści niezgodnych z polskim prawem ). Jeżeli proces weryfikacji przebiegnie prawidłowo ogłoszenie zostaje opublikowane. Możesz nim zarządzać w panelu użytkownika w zakładce Moje ogłoszenia.

To już wszystko co musisz zrobić. Nasz portal cieszy się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem, więc prawdopodobnie już wkrótce znajdziesz dzięki nam klientów zainteresowanych Twoimi usługami. Pamiętaj, że wszystkie szczegóły dotyczące usługi ustalacie Państwo z klientami sami. Portal Alewesele.pl nie uczestniczy w uzgadnianiu szczegółów świadczenia usług.

Facebook

Kontakt z obsługą techniczną

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Napisz wiadomość do konsultantów wsparcia technicznego portalu, a oni postarają się rozwiązać w jak najkrótszym czasie Twój problem.
(*)
(*)