Serwis ogłoszeń weselnych - Alewesele.pl

Zgłoś błąd / sugestię

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd techniczny lub masz jakąś sugestię dotyczącą poprawy funkcjonalności systemu ogłoszeń prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą poniższego formularza. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
(*)
(*)
(*)

Moje konto

Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się

Warunki korzystania z serwisu

1. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat i są w pełni władz umysłowych.

2. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji lub usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny oraz do natychmiastowego usunięcia ogłoszenia po stwierdzeniu że osoba ogłaszająca dodała nieprawdziwe dane, zdjęcia, lub w jakikolwiek inny sposób naruszył zasady regulaminu strony.

3. Właściciel serwisu Alewesele.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz za fotografie w nich zawarte oraz skutki wywołane ogłoszeniem.

4. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w jego działaniu powstałe z przyczyn niezależnych, losowych lub wynikłych z prowadzonych na serwerach prac konserwacyjnych. Podczas przerwy wynikłej z powodu prac konserwacyjnych serwis zobowiązuje się poinformować o tym w komunikacie na stronie głównej serwisu.

5. Właściciel serwisu nie odpowiada za rozpowszechnianie danych zawartych w serwisie pozyskanych w wyniku przestępstwa np. włamania na serwer.

6. Administrator nie odpowiada za treści i charakter prezentowanych ogłoszeń. Nie jest on także pośrednikiem w nawiązywaniu kontaktów między użytkownikami.

7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku skierowania do niego przez inne osoby roszczeń związanych z opublikowaniem zdjęć lub osobistego wizerunku tych osób. Odpowiedzialność w tym zakresie ponosi wyłącznie Użytkownik, który opublikował sporne zdjęcie lub wizerunek innej osoby.

8. W ogłoszeniu należy umieścić minimum jedno zdjęcie.

9. Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do strony lub jej części dla osób które umyślnie działają na nie korzyść serwisu oraz są sprzeczne z niniejszym regulaminem.

10. Ogłoszenie nie może zawierać treści niezgodnych z prawem Polskim lub międzynarodowym oraz nie może zawierać treści rasistowskich, lub obrażających uczucia religijne.

Facebook

Kontakt z obsługą techniczną

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Napisz wiadomość do konsultantów wsparcia technicznego portalu, a oni postarają się rozwiązać w jak najkrótszym czasie Twój problem.
(*)
(*)